TR  |   EN  |   DE

SIRADIŞI YAPILAR…

Ses getiren yapısal tasarımları, başarılı uygulamaları ve tam zamanında gerçekleşen teslimatlarıyla tanınan Decoolation, iç mekan tasarımı konusundaki yaratıcılığı, bilgisi ve tecrübesiyle, benzerlerinden kesin ve net bir şekilde ayrılır. 

Yaratıcılık, bilgi ve tecrübenin verdiği güçle gerçeğe dönüştürdüğümüz yapısal hayaller, yıllardır tercih edilmemizin en önemli nedeni olan “güvenilir” gerçeklerimizdir.

HER DEFASINDA…

Fonksiyon odaklı tasarım

Decoolation için bir mekanı tasarlamak demek; her yönüyle rahat kullanılabilecek, görsel tasarımıyla olduğu kadar fonksiyonel yönleriyle de hayranlık uyandıran yaratıcı fikirlerin, kişiye özel olarak birleştirilmesi demektir. 

Görsel değeri yüksek olan tasarımların kullanım kolaylığı olmadığında kullanıcısı için hiçbir anlam ifade etmediğine inanan Decoolation, görsel ve fonksiyonel mükemmelliğin büyüleyici birlikteliğidir.

Fark yaratan detaylar.

Dünyadaki hiçbir yapı, sınırsız bir alanda yapılmamıştır. 

Yapı tasarlamanın sınırlı bir alanda, sınırsız bir keyif yaratmak olduğuna inanan Decoolation, yerleşim planı aşamasından itibaren görsel şıklığa değer katan sıra dışı detaylarıyla, her projesinde büyük farklar yaratır. 

Bir masanın ayağından, bir duvarın kaplamasına, bir aydınlatma tasarımından, armatürlerin seçimine kadar kullanılacak olan her ürün, Decoolation farkının ayrı bir kanıtı olarak bizi tercih edenlerin yapısal hayallerindeki yerini alır.

Başarılı Uygulamalar.

Yapı projelerinde çoğunlukla görülen imalat ve montaj sorunları konusunda , Decoolation oldukça titizdir. 

Sadece sıra dışı tasarımlarıyla değil, üretim ve montaj aşamalarındaki hassasiyeti ve kendi alanlarında uzman olan ekipleriyle de tanınır.  

Her Decoolation projesi, yeni bir yapısal hayalin yeni bir kusursuz gerçeğe dönüşmesidir.

Bizimle yaşananlar.

Tasarım aşaması öncesinde duyulan güven, tasarım aşamasında heyecanlı bir bekleyiş; satın alım, imalat, montaj aşamalarında gönül rahatlığı ve teslimat aşamasındaki hayranlık, Decoolation müşterilerinin standart olarak yaşadığı duygulardır.

Bizimle yaşanmayanlar.

İsteklerinizin, ihtiyaçlarınızın ve alışkanlıklarınızın dikkate alınmadığı, atlandığı ya da unutulduğu tasarımlar, montaj aşamasında tasarımıyla aynı olmayan, farklılıklar gösteren hatalı imalatlar, heyecan ve güven duygusunun kaybedilmesi, verilen sözlerin gecikmesi veya yerine getirilmemesi, Decoolation müşterilerinin hiçbir zaman tanışmadığı olaylar ve duygulardır.

TAM ZAMANINDA…

Gecikmeyen tasarım.

Decoolation; müşterilerinin isteklerini, ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını dikkatle dinler, en küçük detayları bile dikkatle not alır, tasarım çalışmalarına bu notların doğrultusunda, verdiği teslim tarihini unutmadan odaklanır. 

Egolarını tatmin etmeyi değil, müşterilerini mutlu etmeyi hedefleyen Decoolation, tasarım çalışmaları öncesinde aldığı notlarla müşterilerinin ihtiyaç ve hayalleri doğrultusunda ilerlediği için üzerinde çalışılan tasarımların hiçbir aşamasında başa dönüşler ve bu dönüşlerden veya ihmallerden kaynaklanan gecikmeler yaşanmaz.

Aksamayan imalat.

Decoolation için imalat demek, rahatlıkla üretilebilmesi için en küçük detayına kadar titizlikle çizildikten sonra usta ellere teslim edilmiş tasarımlar demektir. 

Mükemmel bir tasarımın aynı mükemmellikte olmayan imalat aşamasında değerini tamamen kaybedeceğini hiçbir zaman unutmayan Decoolation, imalat aşamasını tasarımlarıyla aynı mükemmellikte sonuçlandırır.

Kusursuz iş akışı.

Decoolation için yapısal bir hayalin kusursuz olarak gerçekleşmesi demek, tasarım aşamasından teslimat aşamasına kadar yaşanacak çok sayıdaki sürecin kusursuz olarak yönetilebilmesi demektir. 

Tasarımla başlayan, teslimatla biten süreçlerin tamamında yer alan işlerin birbirleriyle çakışmadan, birbirlerine engel olmadan planlanması, gerçekleştirilmesi ve mükemmel bir şekilde tamamlanması, Decoolation mükemmelliğinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Mükemmel ekip.

Decoolation, aşkla yapılmayan işlerde başarıya ulaşılabileceğine inanmaz, işini aşkla yapmayan kişilerin yer aldığı ekiplerle, kesinlikle çalışmaz. 

Decoolation tarafından görevlendirilen imalat ve montaj ekiplerinin tamamı,“mükemmel” tasarımlı yaşam alanları yaratmak için kusursuz olarak çalışmaları gerektiğinin bilincindedir.

Kesintisiz takip.

Decoolation, gerçekleştirmekte olduğu projelerin kalite sorumluluğunu, tasarım aşaması sonrasındaki imalatlar ve montajlar için görevlendirdiği kişi, kurum ya da kuruluşlara devretmez, teslimat aşamasının tamamlanmasına kadar “her aşamada kusursuzluk” standartları gereğince imalat, nakliye ve montaj sürecindeki tüm aşamaları, kesintisiz olarak takip eder.